میوه خشک

152,000 تومان
250 گرم
188,000 تومان
250 گرم
180,000 تومان
250 گرم
227,000 تومان
250 گرم
144,000 تومان
250 گرم
132,000 تومان
250 گرم
142,000 تومان
250 گرم
99,000 تومان
250 گرم
124,000 تومان
250 گرم
699,000 تومان
250 گرم
328,000 تومان
250 گرم
155,000 تومان
250 گرم

خرید میوه خشک: بهترین قیمت خرید میوه خشک آنلاین در ایران

چه ویتامین هایی در میوه ی خشک وجود دارد و میوه خشک برای چه کسانی خوب است؟ آیا بعضی از میوه خشک ها برای بعضی از بیماری ها مضر هستند یا خیر؟ چه کسانی نباید میوه خشک بخورند؟ خواص میوه خشک بیشتر است یا میوه تازه؟ چه میوه خشک هایی برای کودکان مفید است؟ مبتلایان آلزایمر چه میوه خشکی مصرف کنند؟ عوارض ناشی از کم خونی و سرطان با مصرف کدام میوه خشک تسکین پیدا می کند؟ میوه ی خشک برای درمان چه بیماری هایی مفید است؟ چطور میوه ی خشک خوب را تشخیص دهیم؟ آیا میوه ی خشک تنقلات مناسبی برای بدنسازی هست؟ از کجا می شود برای خرید میوه ی خشک درجه یک اقدام کرد؟ چرا قیمت میوه خشک در مقایسه با قیمت میوه تازه متفاوت است؟ امروز می‌خواهیم در صفحه محصولات میوه های خشک شده ی تره بار سان میوه به معرفی انواع میوه های خشک شده اعم از میوه ی خشک اسلایس، حب میوه خشک، میوه خشک فریز درایر، و میوه ی خشک حرارتی بپردازیم.

خرید میوه خشک: بهترین قیمت خرید میوه خشک آنلاین در ایران

خرید میوه ی خشک عمده: سان میوه تولید کننده چیپس میوه خشک درجه یک

میوه ی خشک یکی از تنقلاتی است که همه‌ی ما ترجیح می دهیم بچه‌های ما به جای مصرف چیپس و پفک از آن استفاده کنند تا بدنی سالم داشته باشند. و ازین طریق ویتامین مورد نیاز بدن خود را تامین کنند نه تنها خوردن میوه خشک (اسلایس میوه خشک) بلکه خوردن غذاهای سالم در طولانی مدت به بهبود عمکرد سیستم بدن کمک بسازیی می کند. بنابراین خرید میوه خشک می‌تواند برای بدنی سالم بسیار مفید باشد. و شما می‌توانید برای سفارش میوه ی خشک بهترین گزینه ها را داشته باشید.لازم به ذکر است قیمت میوه خشک عمده و سفارش میوه خشک عمده برای شما به صرفه تر خواهد بود.

در اینجا می‌توان ابه این نکته اشاره کرد که آیا میوه ی خشک می‌تواند ضررهایی هم داشته باشد؟ چه میوه ی خشک هایی برای چه بیماری هایی مضر است و چه میوه هایی برای چه بیماری هایی می‌تواند مفید باشد؟ ما در این اینجا به بیشترین سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

خرید میوه ی خشک عمده: سان میوه تولید کننده چیپس میوه خشک درجه یک

میوه های خشک به چه میزان ویتامین و مواد معدنی دارند؟

چه ویتامین هایی در میوه خشک وجود دارد و میوه خشک برای چه کسانی خوب است و آیا بعضی از میوه خشک ها برای بعضی از بیماری ها مضر هستند یا خیر؟ برای آنکه بهتر و بجا میوه ی خشک ها را مصرف کنیم بهتر است بدانیم چه میوه‌هایی  هایی برای کم خونی، بهبود دردهای معده، فشارخون، سرطان، حافظه، آرتروز، افسردگی، کبد، ریه، تصفیه خون همچنین برای سلامت پوست و مو، دیابت مناسب هستند.

حتما برای شما هم پیش آمده که دلتان هوس میوه فصل را کرده باشد در سان میوه هر نوع میوه ای را که بخواهید می‌توانید سفارش دهید.

میوه های خشک به چه میزان ویتامین و مواد معدنی دارند؟

میوه ی و اسلایس میوه خشک چیست؟

میوه ی خشک میوه ای است که تقریباً تمام محتوای آب آن از طریق خشک کردن گرفته شده و در طی این فرآیند منقبض می شود و میوه ی خشک کوچک و پر انرژی باقی می ماند.

در حالی که خوردن میوه‌های کامل و تازه فواید زیادی دارد خیلی از این فواید در محصولات مشابه خشک شده نیز وجود دارد. با استخراج ساده‌ی محتوای آب موجود در میوه، می‌توان میوه ی خشکی تهیه کرد که میان‌وعده‌ای سالم و شیرین است . با خرید میوه خشک عمده و سفارش میوه خشک عمده می‌توان آن را به راحتی نیز به هر جایی حمل کرد و البته خواص زیادی هم برای سلامتی به همراه دارد. اما آیا همه‌ی انواع میوه خشک‌ها و اسلایس میوه خشک برای ما مفید هستند؟

در ادامه‌ی این مطلب در مورد  خواص میوه خشک برای سلامتی شما صحبت می‌کنیم تا با شناخت بیشتری نسبت به این خوشمزه‌ها، آنها را در سبد غذایی خود قرار دهید.

میوه ی و اسلایس میوه خشک چیست؟

چه مواد معدنی در میوه ی خشک شده وجود دارد؟

خرید میوه خشک‌هایی اعم از آلو شابلون خشک، نارگیل خشک، زردآلو خشک، انبه خشک، کیوی خشک، توت فرنگی خشک،آناناس خشک

پرتقال خشک،پرتقال خونی خشک، آلو جنگلی، سیب خشک، هلو خشک، گلابی خشک،،موز خشک،خرمالو خشک، گوجه فرنگی خشک، هندوانه خشک، گیلاس خشک، مخلوط جهارده میوه آلبالو خشک و طالبی خشک می توانند مصرف فیبر و مواد مغذی شما را افزایش دهند.

و همچنین مقادیر زیادی آنتی اکسیدان را به بدن شما عرضه کنند. در کنار همه‌ی این‌ها میوه ی خشک همچنین یک غذای پر کربوهیدرات است که حاوی قند و کالری زیادی است و اگر بیش از حد بخورید می‌تواند مشکلاتی را برای شما ایجاد کند.

بنابراین میوه های خشک را می توان برای مدت طولانی تری نسبت به میوه های تازه نگهداری کرد و می تواند یک میان وعده مفید در سفرهای طولانی که  یخچال در دسترس نیست باشد.

(قیمت میوه ی خشک فله را می‌توانید در تره بار آنلاین سان میوه مشاهده کنید)

چه مواد معدنی در میوه ی خشک شده وجود دارد؟

میوه ی خشک بسیار مغذی است!

یک تکه میوه خشک یا اسلایس میوه خشک حاوی تقریباً همان مقدار مواد مغذی میوه تازه است، اما در بسته بندی بسیار کوچکتر جا داده شده است.

از نظر وزن، میوه ی خشک حاوی 3.5 برابر فیبر، ویتامین و مواد معدنی میوه تازه است بنابراین، یک وعده می تواند درصد زیادی از مصرف توصیه شده روزانه بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مانند فولات معتبر را تامین کند.

میوه های خشک به طور کلی حاوی مقدار زیادی فیبر هستند و منبع عالی آنتی اکسیدان ها، به ویژه پلی فنول ها هستند.

آنتی اکسیدان های پلی فنل با مزایای سلامتی مانند بهبود جریان خون، سلامت گوارش بهتر، کاهش آسیب اکسیداتیو و کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها مرتبط هستند.

میوه ی خشک سرشار از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان های فنولیک است که فواید سلامتی زیادی دارند. خرید میوه خشک عمده برای شما می‌تواند بسیار مناسب تر باشد.

(میوه خشک بسته بندی و قیمت میوه ی خشک فله و قیمت میوه خشک عمده با کیفیت را از سان میوه بخواهید)

میوه ی خشک بسیار مغذی است!

خواص مصرف میوه ی خشک بر سلامتی

چندین مطالعه نشان داده، افرادی که میوه خشک مصرف می‌کنند، در مقایسه با افرادی که میوه ی خشک نمی‌خورند، وزن کمتری دارند و مواد مغذی بیشتری دریافت می‌کنند.

با این حال، این مطالعات ماهیت مشاهده ای داشتند، بنابراین نمی توانند ثابت کنند که میوه ی خشک باعث بهبودی شده است.

میوه خشک همچنین منبع خوبی از بسیاری از ترکیبات گیاهی از جمله آنتی اکسیدان های قوی است

خوردن میوه های خشک با افزایش دریافت مواد مغذی و کاهش خطر چاقی مرتبط است

میوه خشک در مقایسه با میوه های تازه دارای فواید و مضراتی است و منبع غلیظ تری از مواد مغذی (و کالری) را فراهم می کند.

شما می‌توانید با خرید میوه خشک بسته بندی شده و خرید میوه خشک عمده سبد غذایی خود را تکمیل کنید.

خواص مصرف میوه ی خشک بر سلامتی

میزان مصرفی میوه خشک ها

میزان مصرف معمولی برای بسیاری از میوه های خشک 40  گرم تعیین شده است. این مقدار تقریباً معادل  یک چهارم فنجان است.شما می‌توانید میوه خشک بسته بندی شده را در سبد غذایی خود داشته باشید.

میوه خاص را از تره بار سان میوه تهیه کنید.

خرید میوه ی خشک: مهمترین خواص مصرف میوه خشک چیست؟

آنچه همیشه می‌شنویم این است که رژیم غذایی سالم باید حاوی میوه‌ها و سبزیجات متنوع باشد اما پیدا کردن راهی جدید برای گنجاندن میوه‌ها در رژیم غذایی هم می‌تواند کاربردی باشد. میوه‌های خشک و اسلایس میوه خشک که از آنها صحبت کردیم، می‌تواند گزینه‌‌‌ی خوبی باشد. میوه ی خشک میان‌وعده‌ای شیرین و مغذی است و 3.5 برابر بیشتر از میوه‌ی تازه فیبر و مواد مغذی دارد.

میوه‌های خشک منبعی غنی از فیبر و انواع آنتی‌اکسیدان‌ها هستند و می‌توانند فواید فراوانی برای سلامتی به همراه داشته باشند. ما نیز در ادامه به برخی از خواص و فواید مصرف میوه خشک برای سلامتی اشاره می‌کنیم.

خرید میوه ی خشک: مهمترین خواص مصرف میوه خشک چیست؟

چه ویتامین هایی در میوه ی خشک وجود دارد؟

میوه های خشک که به آن‌ها اسلایس میوه خشک نیز گفته می‌شود سرشار از پتاسیم، منیزیم، کلسیم، روی، فسفر و ویتامین‌های مختلف مانند ویتامین  A، E، D، K1، B6 هستند که این مواد مغذی برای یک سیستم ایمنی سالم ضروری است.

ویتامین‌های گروه e آنتی‌اکسیدان‌هایی قدرتمند هستند که از سلول‌های بدن در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می‌کنند. دریافت میزان کافی از این ویتامین ها، در طول روز، برای‌آنکه عملکرد معمولی و طبیعی بدن مختل نشود، ضروری است.

یماری های عفونی، اختلال در بینایی و ضعف عضلات ازجمله اختلالاتی هستند که با کمبود ویتامین e خطر بروزشان بیشتر می‌شود. میوه هایی اعم از انبه، کیوی، زدآلو حاوی بسیار زیادی از ویتامین e  هستند که شما می‌توانید کمبود این ویتامین را در تمام فصول با میوه خشک تامین کنید.

(قیمت میوه خشک بسته بندی شده را در سایت  تره بار سان میوه ببینید)

با مصرف میوه ی خشک کمبود ویتامین های اساسی بدن را جبران کنید!

کمبود ویتامین آ مواردی چون شب کوری، ضعف قدرت بینایی، برای پیشگیری از عفونت در گلو، ریه و شکم، همچنین کوفتگی بدن ، ضعیف شدن سیستم ایمنی و افزایش احتمال ابتلا به انواع سرطان را نیز دارد. یکی از راه‌های تامین این ویتامین مصرف میوه هایی حاوی ویتامین آ هستند که می‌توانید از طریق مصرف میوه های خشک نیز این ویتامین را تامین کنید. بهتر است میوه ی خشک هایی چون انبه، هندوانه، زردآلو، شلیل را مصرف کنید.

میوه هایی اعم از کیوی، لیمو، پرتقال، انگور و آووکادو حاوی ویتامین دی هستند ویتامین دی یک نیاز ضروری بدن برای جذب هر چه بهتر کلسیم است. این ماده به عملکرد هر چه بهتر سیستم ایمنی، کاهش التهاب و رشد استخوان‌ها کمک زیادی می‌کند. از طرفی کمبود ویتامین دی هم مشکلات سلامتی متعددی را در پی دارد که بیماری راشیتیسم تنها یکی از این مشکلات است.

قیمت میوه خشک فله و خرید میوه خشک عمده مناسب را از سان میوه بخواهید.

چه ویتامین هایی در میوه ی خشک وجود دارد؟

 چگونه میوه ها را خشک کنیم؟

فرآیند خشک کردن میوه در اصل، روشی مناسب برای محافظت از طعم میوه است. گاهی اوقات میوه ی خشک و اسلایس میوه خشک شده نسبت به نوع تازه آن به دلیل طعم بهتر، برتری دارد. برخی میوه ها در برخی از فصول سال فراوان تر از دیگر میوه ها هستند. در صورت تمایل به استفاده از میوه ها در فصول مختلف سال لازم است میوه ها را خشک کرده و از آن استفاده کنید. میوه خشک بسته بندی شده را می‌توانید در تمام فصول خریداری کنید.

معمول ترین و ابتدایی ترین روش خشک کردن میوه استفاده از آفتاب است. در این روش میوه را نصف یا خرد کرده و به مدت چند روز در فضای بیرون و در معرض نور آفتاب قرار می دهند.

شما می‌توانید با سفارش میوه خشک بسته بندی شده سبد غذایی خود را تکمیل کنید. بهتر است بدانید قیمت میوه ی خشک عمده برای شما بسیار به صرفه‌تر است.

مراحل خشک کردن میوه در آفتاب

برای خشک کردن میوه ( اسلایس میوه خشک) شده یک روز گرم آفتابی را که رطوبت هوا زیر 60 درصد و هوا هم آفتابی و گرم باشد، انتخاب نمایید. این کار چند روز طول می کشد بنابراین لازم است که هوا برای چند روز متوالی صاف و خوب باشد.

میوه ها را روی سینی توری استیل ضدزنگ، پلاستیکی یا فایبرگلاس با روکش تفلون قرار دهید و با کمی فاصله روی توری بچینید.

سینی میوه را روی دو عدد آجر قرار دهید تا از زمین فاصله بگیرد و بر روی آن یک توری نازک بیاندازید و زیر نور آفتاب قرار دهید. قرار دادن سینی روی آجر سبب بهتر جریان یافتن هوا و سریع تر خشک کردن میوه می شود.

برای سرعت بخشیدن به روند خشک شدن میوه ها، در زیر سینی یک ورق آلومینیوم یا قلع قرار دهید. هوای خنک شب می تواند میوه را دوباره مرطوب کند. پس سینی را در شب در جای سرپوشیده قرار دهید.

هر روز چند بار به میوه ها سر بزنید و میوه ها چروکیده و جویدنی را جمع آوری کنید.

حتما برای شما پیش آمده که مهمان سر زده ای داشته باشید اصلا نگران نباشید، شما می‌توانید با خرید آنلاین از میوه پذیرایی سان میوه روز خوبی را رقم بزنید.

 چگونه میوه ها را خشک کنیم؟

چه کسانی نباید میوه خشک بخورند؟

اسلایس میوه خشک یکی از خوراکی‌هایی است که معمولا افراد دیابتی زیاد در مورد آن سوال می‌پرسند و دوست دارند بدانند که آیا می‌توانند آن را مصرف کنند یا خیر؟ فرد مبتلا به دیابت باید به دقت مصرف کربوهیدرات را برای دوز مناسب انسولین خود برای کنترل قند خون کنترل کند. خرید میوه خشک بسته بندی شده را می‌توانید در سبد غذایی خود قرار دهید.

در حالی که همه‌ی افراد از جمله افراد مبتلا به دیابت می‌توانند و باید کربوهیدرات‌ها را به‌عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل مصرف کنند، برخی از غذاهای مبتنی بر کربوهیدرات وجود دارند که باعث افزایش سریع‌تر قند خون می‌شوند؛ از جمله این موارد  میوه‌های خشک هستند. خرید میوه خشک عمده بسیار برای شما به صرفه تر خواهد بود.

فرد مبتلا به دیابت نوع ۲ می‌تواند غذاهای مختلفی بخورد. با این حال، برخی از غذاها ممکن است بر سطح گلوکز خون بیش از سایر غذاها تأثیر بگذارند و میوه‌ خشک ممکن است یکی از این غذاها باشد. حتی اگر میوه های خشک حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی،آیا میوه خشک تنقلات مناسبی برای بدنسازی هست؟ باشد، افراد مبتلا به دیابت برای مصرف این خوراکی خوشمزه همچنان باید نگران سطح گلوکز خون خود باشند. حواستان به وعده‌های غذایی باشد چون یک فنجان میوه خشک می‌تواند سطح گلوکز خون را بسیار بیشتر از یک قاشق غذاخوری از آن، افزایش دهد. شما می‌توانید خرید میوه ی خشک بسته بندی شده را در سبد غذایی خود قرار دهید.

(قیمت میوه ی خشک بسته بندی و قیمت میوه خشک عمده شده را در سایت سان میوه مشاهده کنید)

چه کسانی نباید میوه خشک بخورند؟

مهم‌ترین خواص میوه‌های خشک شده کدام‌اند؟

در حالی که خوردن میوه‌های تازه خواص زیادی دارند خیلی از این خواص در محصولات مشابه خشک شده نیز وجود دارد. میوه های خشک برای بسیاری از بیماری‌ها مفید هستند که در اینجا به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • میوه ی خشک برای درمان کم خونی به ویژه در بانوان بسیار مفید بوده است.
 • میوه ی خشک در پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها نقش مهمی دراد.
 • میوه ی خشک در بهبود عملکرد دستگاه گوارش و درمان یبوست تاثیر خوبی داشته است.
 •  میوه ی خشک برای درمان بیماری‌های تیروئیدی مناسب است.
 • میوه ی خشک کمک  بسزایی به نرمی و لطافت پوست می‌کند.
 • میوه ی خشک فعالیت‌های جسمانی را بالا می برد.
 • میوه ی خشک سرشار از ویتامین و فیبر طبیعی در بدن است.
 • میوه ی خشک تنظیم قند خون دربیماران دیابتی را به خوبی انجام می‌دهد.
 • میوه ی خشک برای بهبود آلزایمر مفیده بوده است.
 • میوه ی خشک همچنین تقویت حافظه را انجام می‌دهد.
 • میوه ی خشک برای درمان بیماری‌های قلبی نیز بسیار مفید بوده است.
 • میوه ی خشک مشکلات آرتروز را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

شما می‌توانید خرید میوه ی خشک فله و سفارش میوه ی خشک عمده خود را از سان میوه بخواهید.

مهم‌ترین خواص میوه‌های خشک شده کدام‌اند؟

 سفارش میوه ی خشک عمده: موقع خرید میوه ی خشک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

گاهی برای اینکه شیرینی برخی میوه‌های خشک ( اسلایس میوه خشک) بیشتر شود، در فرایند خشک شدن مقداری از شکر یا محلول‌های شیرین روی آن‌ها اضافه می‌کنند. این مورد باید روی بسته و توضیحات محصول ذکر شود.

با توجه به نکته قبلی، این قند غیرطبیعی اضافی برای همه بد و خطرناک است و می‌گویند سرطان‌زاست و البته برای کسانی که اضافه وزن، دیابت یا بیماری‌ قلبی دارند بدتر و خطرناک‌تر است بنابراین خواندن توضیحات محصول و مواد تشکیل‌دهنده بسیار مهم است.

 سفارش میوه ی خشک عمده: موقع خرید میوه ی خشک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

آیا  اسلایس میوه ی خشک تنقلات مناسبی برای بدنسازی هست؟

برای درست کردن میوه ی خشک و اسلایس میوه خشک، مقداری از میزان آب موجود در آنها از بین می‌رود. در نتیجه سرشار از کالری هستند و یک انرژی‌دهنده عالی به حساب می آیند. بنابراین بدنسازان می‌توانند در طول روز و پیش از ورزش، میوه ی خشک میل کنند تا هنگام تمرین انرژی بیشتری داشته باشند. خرید میوه ی خشک بسته بندی و قیمت میوه ی خشک عمده با کیفیت را از سان میوه بخواهید.

آیا  اسلایس میوه ی خشک تنقلات مناسبی برای بدنسازی هست؟

چه تفاوتی بین میوه ی حرارت خشک با میوه خشک انجمادی هست؟

خشک‌کن‌های حرارتی به طور کلی ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر هستند. برای خشک کردن موادی که نیازی به حفظ شکل، رنگ، یا طعم خاصی ندارند مناسب تر هستند. با این حال این خشک کن ها ممکن است برخی موارد را تغییر دهند یا حتی آسیب برسانند.

خشک کردن انجمادی فرایندی است که در آن آب مواد پس از یخ زدگی و قرار گرفتن در زیر خلا محصول خارج نشود و اجازه می دهد یخ بودن عبور از فاز مایع مستقیما از حالت جامد به بخار تبدیل شود.

چه تفاوتی بین میوه ی حرارت خشک با میوه خشک انجمادی هست؟

از کجا اسلایس میوه ی خشک با کیفیت یا خوب رو تشخیص بدهیم؟

خشک کردن میوه (میوه خشک اسلایسی) دارای اصولی است که هرچه بهتر انجام شود محصول بهتری به شما می‌دهد. برخی از شرکت ها برای سود بیشتر از میوه های بی کیفیت استفاده می‌کنند. یا خیلی از افراد با روش های درست محصولات را خشک نمی‌کنند.

بسته بندی و نحوه توزیع یکی دیگر از عواملی است میزان کیفیت محصول را مشخص می‌کند. اگر از روش های نادرست برای بسته بندی استفاده شود امکان فاسد شدن آن ها بیشتر می‌شود.

شما برای مطلع شدن از قیمت میوه ی خشک عمده و خرید میوه ی خشک عمده می‌توانید روی سان میوه حساب کنید.

از کجا اسلایس میوه ی خشک با کیفیت یا خوب رو تشخیص بدهیم؟

آیا قند اسلایس میوه ی خشک از قند میوه تازه بیشتر است؟

آیا میوه ها به طور معجزه آسایی در خلال فرآیند از دست دادن آب خود قند بیشتری تولید می کنند؟ پاسخ منفی است. میوه ها طی این فرآیند قند بیشتری تولید نمی کنند، اما حجم خود را از دست می دهند.

آنچه در مورد میوه‌های خشک و آجیل مهم است میزان قند موجود در آنها نسبت به میوه‌های فصل و تازه است. برخی از میوه‌های خشک قند اضافه دارند که برای بدن مفید نیست. میوه‌های خشک مغذی و بدون اثرات مضر، میوه‌های طبیعی و بدون قند اضافه هستند.

آیا قند اسلایس میوه ی خشک از قند میوه تازه بیشتر است؟

میزان ماندگاری میوه ی خشک چقدر است؟

در صورتی که میوه های خشک را در یخچال نگهداری کنید به مدت یک سال و اگر در فریزر نگهداری کنید تا چند سال نیز قابل استفاده می باشند. نکته ای که در رابطه با نگهداری آیا میوه ی خشک تنقلات مناسبی برای بدنسازی هست؟ در فریزر وجود دارد این است که باید ظرف آنها هیچگونه درزی برای عبور هوا نداشته باشد.

چه میوه ی خشکی برای عوارض سرطان مفید است؟

توت فرنگی بدلیل بافت لطیف و رفع مشکل بلع، موز بخاطر فیبر بالا و رفع مشکلات گوارشی، بلوبری بدلیل آنتی اکسیدان بالا و رفع مشکلات مغز شیمیایی “همان مشکلی که موجب کاهش حافظه در بیماران سرطانی بعد از انجام شیمی درمانی می‌شود”، نمونه‌‌ای از بهترین داروی تقویتی برای بیماران سرطانی هستند.

چه میوه ی خشکی برای عوارض سرطان مفید است؟

برای پیشگیری از آلزایمر چه میوه خشک هایی مصرف می شود؟

زوال عقل یکی از علایم بیماری آلزایمر است که برای بهبود و پیشگیری می توانید از میوه خشک‌هایی چون توت فرنگی و پرتقال استفاده کرد. شما می‌توانید برای خرید میوه ی خشک روی سان میوه حساب کنید.

خرید میوه ی خشک بسته بندی را در لیست خرید های خود قرار دهید تا به مقدار زیادی به بهبود و پیشگیری  آلزایمر کمک کند.

برای پیشگیری از آلزایمر چه میوه خشک هایی مصرف می شود؟

 میوه خشک هایی که برای تسکین میگرن مناسب هستند؟

خیلی از شما با شروع سر درد به سراغ مسکن های مختلف می‌روید اما بهتر است بدانید شما می‌توانید با خوردن میوه های خشک درد خود را تسکین دهید. این میوه ها شامل: موز، هلو، آناناس، لیمو و سیب هستند. با خرید میوه ی خشک عمده و سفارش میوه خشک عمده به صرفه ترین خرید را داشته باشید.

(قیمت میوه ی خشک بسته بندی و قیمت میوه ی خشک عمده شده را در سایت سان میوه مشاهده کنید)

میوه خشک هایی که برای تسکین میگرن مناسب هستند؟

برای بهتر شدن حال خود در زمان افسردگی از چه میوه خشکی می‌توان استفاده کرد؟

برای بهبود افسردگی که یک بیماری روحی و معروف به سرماخوردگی روحی است بهتر است از میوه های خشک مانند سیب، توت و موز استفاده کنید.

بهبود حافظه شما با خوردن چه میوه خشک هایی است؟

کشمش، زردآلو، آلو خشک و خرما برای سلامتی مغز بسیار مفید هستند و شما می‌توانید برای بهبود حافظه خود این میوه های خشک (میوه های خشک اسلایسی) استفاده کنید.

بهبود حافظه شما با خوردن چه میوه خشک هایی است؟

خرید میوه ی خشک: چه اسلایس میوه خشکی برای کبد شما مناسب است؟

توت خشک یکی از میوه های مناسب برای پاکسازی کبد است که به طور کلی در تقویت کل سیستم خونی بدن موثر بوده است. قابل توجه اینکه قند موجود در توت برای کبد بسیار مفید است.

خرید میوه ی خشک: چه اسلایس میوه خشکی برای کبد شما مناسب است؟

میوه خشک هایی که به بهبود عملکرد ریه شما کمک می‌کند

حفظ سلامت ریه یکی از مهم ترین چیز هایی است که باید به آن اهمیت ویژه داده شود که یکی از روش های حفظ سلامت ریه سلامت تغذیه است. شما می‌توانید با خوردن میوه خشک‌هایی چون پرتقال، سیب و زردآلو در حفظ سلامت ریه خود قدمی برداشته باشید. شما می‌توانید خرید میوه خشک بسته بندی را در لیست خرید های خود قرار دهید تا به مقدار زیادی در حفظ سلامت ریه شما کمک کند.

میوه خشک هایی که به بهبود عملکرد ریه شما کمک می‌کند

برای تصفیه خون و خونسازی از میوه های نام برده استفاده کنید÷

از جمله میوه هایی که برای جبران کمبود آهن و تامین خون مورد نیاز بدن مفید هستند موز، آلو، پرتقال، توت فرنگی، زردآلو، نارگیل، انبه و هلو هستند. خرید میوه ی  خشک فله تازه برای شما بسیار به صرفه خواهد بود.

خرید میوه خشک بسته بندی را در لیست خرید های خود قرار دهید تا به مقدار زیادی کمبود آهن شما را جبران کند.

برای تصفیه خون و خونسازی از میوه های نام برده استفاده کنید

 میوه های خشکی که برای دیابت بسیار مفید هستند

سیب خشک یکی از بهترین میوه‌ها برای افراد دیابتی است که دارای فیبر بالا ولی قند مناسبی است.

یکی دیگر از میوه های پرخاصیت برای بیماران دیابتی آلو خشک است و این میوه خشک مقدار زیادی ویتامین سی دارد.

می‌توان به توت فرنگی خشک شده نیز اشاره کرد که بسیار به کنترل قندخون و کلسترول خون کمک می کند همچنین برای بیماری های قلبی و عروقی بسیار مفید است.

پرتقال خشک، کیوی خشک، گلابی خشک نیز از میوه خشک هایی هستند که برای دیابتی ها مفید است.

میوه های خشکی که برای دیابت بسیار مفید هستند

کم خونی شما با چه میوه خشک هایی بهبود پیدا می‌کند؟

کشمش که همان خشک‌شده میوه انگور است دارای مواد غذایی متعددی برای بدن است. این خشکبار که جزو محبوب‌ترین نوع خشکبار محسوب می‌شوند، دارای آهن، پتاسیم، کلسیم و ویتامین‌های گروه ب هستند. موز خشک یک خشکبار مناسب برای کم خونی است همچنین میوه خشک‌هایی چون زردآلو، آلوخشک سیب خشک و انجیر خشک آن دسته از میوه‌هایی هستند که برای کم خونی بسیار مفید هستند.

کم خونی شما با چه میوه خشک هایی بهبود پیدا می‌کند؟

چه میوه خشکی برای معده مفید است؟

میوه خشک( میوه خشک اسلایسی) یکی از خوراکی های محبوب است که امروزه جایگاه خاصی در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است. میوه های خشک خواص بسیار زیادی برای بدن و سلامتی دارند که در اینجا قصد داریم به بیان خواص میوه خشک و میوه های مفید برای معده بپردازیم.

یکی از میوه های خشک که برای درمان مشکلات معده مفید است، انجیر خشک است. این نوع میوه سرشار از فیبر بوده که به درمان نفخ معده، یبوست، اسهال، سوء هاضمه کمک می کند از دیگر میوه خشک هایی  که برای معده بسیار مفید هستند هلو خشک، کیوی خشک، سیب خشک و توت خشک و همچنین کشمش که در حقیقت همان خشک شده انگور است و می‌توان گفت در تنظیم ترشح اسید معده بسیار قوی عمل می کند. از این نوع میوه خشک می توان برای درمان زخم معده نیزاستفاده کرد.

خرید میوه خشک بسته بندی را در لیست خرید های خود قرار دهید تا به مقدار زیادی در حفظ سلامت معده شما کمک کند.

چه میوه خشکی برای معده مفید است؟

میوه خشک هایی که می‌توانید برای تنظیم فشار خون از آن‌ها استفاده کنید

تغییرات رژیم غذایی شما به میزان قابل توجهی می‌تواند فشار خون شما را کاهش دهد بنابراین شما می‌دانید که فشارخون بالا خطر ابتلا به بیماری قلبی، سکته مغزی و بیماری کلیوی را افزایش می دهد.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که برای پیشگیری از این موارد میوه ی  خشک هایی چون توت فرنگی، موز، گوجه فرنگی و کیوی را سبد غذایی خود بگنجانید. شما می‌توانید خرید میوه ی خشک فله و سفارش میوه ی خشک فله را از سان میوه بخواهید.

(قیمت میوه خشک بسته بندی و قیمت میوه ی خشک عمده و با کیفیت را از سان میوه بخواهید)

میوه خشک هایی که می‌توانید برای تنظیم فشار خون از آن‌ها استفاده کنید

برای سلامت پوست و موی خود چه میوه هایی را بخوریم؟

چهره شما زمانی زیبایی واقعی خود را نشان می‌دهد که پوست شما صاف و شفاف باشد بنابراین قطعا می‌دانید یکی از موثرترین روش ها استفاده از مواد غذایی مناسب است که خوردن میوه جایگاه بخصوصی در این زمینه دارد و شما می‌توانید با خرید میوه خشک و مصرف آن‌ها پوست و مویی به مراتب سالم داشته باشید. همچنین می‌توانید با خرید میوه ی خشک فله و خرید میوه ی خشک عمده خرید به صرفه تری داشته باشد.

در اینجا به میوه هایی اشاره می‌کنیم که برای پوست و مو بسیار مفید هستند این میوه ها شامل: سیب، پرتقال، گوجه، موز نیز یک آب رسان بسیار عالی برای پوست شما است و کیوی میوه ای ضد چروک است و آلو پوست شمارا بسیار شفاف می‌کند. شما می‌توانید با سفارش میوه ی خشک فله پوست و مویی زیبا داشته باشید.

برای سلامت پوست و موی خود چه میوه هایی را بخوریم؟

میوه های خشکی که برای تسکین آرتروز مناسب هستند؟

یکی از دردهایی که می‌تواند بسیاری از شما را درگیر خود کند درد آرتروز است که با بالا رفتن سن این درد بیشتر از قبل نمایان می‌شود. شما می‌توانید با تغذیه مناسب به مراتب درد کم‌تری را تحمل کنید. پیشنهاد ما برای شما خوردن میوه خشک است که می‌توانید در تمام فصل ها با سفارش عمده میوه خشک و خرید عمده میوه خشک به آن ها دسترسی خواهید داشت.

از میوه هایی که برای ‌آرتروز می‌تواند بسیار مفید باشد موز است که حاوی مقدار زیادی منیزیم است و آرتروز را کاهش می‌دهد. انواع توت خشک و آلبالو نیز بسیار مفید هستند.

میوه های خشکی که برای تسکین آرتروز مناسب هستند؟

 • ارسال رایگان

 • سفارش آسان

 • با کیفیت و تازه

 • به‌صرفه و اقتصادی

 • خدمات ویژه

 • تضمین کیفیت