پیاز سفید

پیاز سفید

هر کیلو
5% 29,900 تومان
28,405 تومان
هر کیلو
5% 29,900 تومان
28,405 تومان

محصولات مرتبط

مشاهده همه

پیاز

پیاز، چاشنی همیشگی برای خوشمزه کردن طعم غذا! پیاز که بصورت گریل شده، کاراملیزه شده، سرخ شده، یا نازک ورق شده، مصرف می‌شود. اغلب مشکل آشپزهای خانگی، تشخیص و انتخاب نوع پیاز برای طبخ غذاهای خانگی است. کدام پیازها بعنوان ادویه مناسب‌تر است؟ پرسشی مهم که در سان میوه شما را راهنمایی می‌کنیم تا به جواب آن برسید.

آشپزهای حرفه‌ای برای طبخ غذایی با طعم بی‌نظیر، در انتخاب پیاز تازه دقت می‌کنند، که چروک نباشد، نرم نباشد، بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد کوچک نباشد ویژگی‌هایی مهم برای انتخاب پیاز تازه است. سان میوه، با رعایت تمام ویژگی‌هایی که باید در انتخاب پیاز تازه رعایت شود، تجربه‌‌ی خرید اینترنتی آسان پیاز و یا خرید صیفی‌جات تازه، به قیمت میدان تره بار همراه با خدمات ویژه و ارسال رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده، بدون دردسرهای خرید حظوری، به طبخ غذای خوشمزه مشغول شوید. در سان میوه، انواع مختلف و مصارف آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

خرید پیاز تازه از فروشگاه سان میوه

پیاز قرمز

پیاز قرمز با رنگ سرخابی عمیق، تند و کرانچی هستند که در حالت خام، حس تند و مزه داری را القا می‌کنند. بهترین مورد استفاده آنها بصورت خام در سالاد یا برای گارنیش برگرها است. اگر پخته شده آن را ترجیح می‌دهید، طعم بالزامیک را بخوبی جذب کرده و معمولا بعنوان یک غذای فرعی یا در سوپ استفاده می‌شوند. برای خرید پیاز قرمز به فروشگاه سان میوه سر بزنید.

خرید پیاز قرمز از سان میوه

پیاز سفید

پیازهای سفید، ترد و ملایم و دارای طعم تیزی هستند و می‌توانند بصورت خام مصرف شوند. آن‌ها گزینه‌های خوبی برای روی ساندویچ یا سالاد یا برای گارنیش غذاهای مکزیکی مانند تخم مرغ سرخ کرده با سس تند (huevos rancheros) هستند. پیازهای سفید زمانی که در گواکاموله، چتنی یا سالسا خرد می‌شوند، خوش طعم می‌شوند.

خرید پیاز سفید از سان میوه

پیازچه‌

پیازچه‌ که با عنوان پیاز سبز نیز شناخته می‌شود، سبزیجاتی دراز و باریک با طعم شیرین و ملایم است و می‌تواند بسته به مصرف، بصورت خام یا پخته استفاده شوند. پیازچه به صورت خردشده، بعنوان گارنیش مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشترین استفاده پیازچه‌ها در غذاهای آسیایی نظیر تفت داده (خوراک‌های چینی)، گوشت گریل شده، رامن (غذای ژاپنی) یا هر نوع غذای تند یا تفت‌پز شده است که نیاز به اضافه کردن کمی حس تازگی و طراوت دارد. پنکیک پیازچه هم غذای خوشمزه‌ای است.

پیازچه-خرید انواع پیاز در فروشگاه سان میوه

پیاز شیرین

پیاز شیرین، ترد و ملایم است اما چشم‌هایتان را بیشتر از بقیه پیاز‌ها به اشک می‌آورد. برای مثال، پیاز ویدالیا، خام و خرد شده در سالاد گوجه، یا بصورت حلقه روی همبرگر، عالی هستند. اگر بدنبال اضافه کردن طعم شیرینی به غذا هستید، آن را کاراملیزه کنید و در حلقه کردن از آن استفاده کنید.

تره‌فرنگی

ممکن است تره فرنگی به شکل پیازچه‌ی بیش از حد رشد کرده به نظر برسد اما یک گیاه کاملا متفاوت است. تره فرنگی را به صورت خام میل نکنید بلکه آن را پخته و در سوپ یا غذاهایی که به صورت چینی تفت داده می‌شوند استفاده کنید. همچنین بعد از پخت می‌توانید آنها را تبدیل به کرم کرده و در هنگام میل کردن پروتئین‌ها از آن استفاده کنید.

پیاز مائویی

پیاز مائویی، مشابه با پیاز ویدالیا است و از جزیره مائویی در هاوایی رشد یافته است. این پیازها آبدار هستند، و طعم خود را از خاک آتشفشانی سرخ مائویی می‌گیرند. طعم آنها بصورت خام در سالاد، رلیش یا بصورت کاراملیزه، عالی است. همچنین می‌تواند بصورت حلقه‌ای یا گریل شده مورد استفاده قرار بگیرد.

onion6-15473182a2.jpg

پیاز مرواریدی

پیاز مرواریدی ملایم و شیرین، برای ترشی انداختن عالی است. پیازهای مرواریدی برای کباب کردن یا اضافه کردن به خورشت، کسرول، یا گریوی در حین پخت، خوب هستند.

پیازچه بهاری (تره فرنگی وحشی)

پیازچه بهاری اولین سبزیجاتی است که در شروع فصل بهار شروع به رشد می‌کند و طرفداران آن، بسیار مشتاق به خرید آنها پیش از تمام شدنشان هستند. پیازچه بهاری با داشتن طعم سیر مانند، گزینه‌های محبوبی برای پستوها و سوپ‌ها هستند اما وقتی گریل می‌شوند هم خوشمزه هستند.

پیاز چیپولینی

پیازهای کوچک و دیسک مانند چیپولینی، شیرینی بیشتری دارند که آنها را تبدیل به انتخابی عالی برای کاراملیزه کردن می‌کند. برای داشتن یک غذای مخلفاتی دلپذیر و کره‌ای، می‌توان کباب شوند یا با سایر سبزیجات مثل لوبیا سبز تفت داده شوند.

پیاز چیلیوری-خرید پیاز از فروشگاه سان میوه

خرید اینترنتی پیاز سفید از سان میوه

برای خرید راحت و اینترنتی پیاز سفید یا خرید اینترنتی سبزیجات می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در فروشگاه میوه آنلاین سان میوه ثبت کنید و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت نمایید.

  • ارسال رایگان

  • سفارش آسان

  • با کیفیت و تازه

  • به‌صرفه و اقتصادی

  • خدمات ویژه

  • تضمین کیفیت