بادمجان رسمی

بادمجان رسمی

هر کیلو
15,900 تومان
هر کیلو
13,900 تومان

محصولات مرتبط

مشاهده همه

بادمجان

اکثر ما بادمجان را به عنوان یک نوع سبزیجات، با رنگ بنفش تیره می‌شناسیم که همه روزه در دسترس است. بادمجان بهترین سبزیجات برای گریل کردن، کباب کردن و پختن است و طعم نسبتا تلخ آن هرچه پخته‌تر شود شیرین‌تر می‌شود. خب، به نظر می‌رسد به جز بادمجان معمولی بنفش، گونه‌های متنوع و زیاد دیگری از بادمجان نیز وجود دارد.

محدودیت‌های خرید از بازار میوه و تره‌بار در اکثر مواقع، مانع از طبخ غذای کامل و خوشمزه خواهد شد. در خانه نشسته‌اید و فکر طبخ میرزا قاسمی از سرتان عبور می‌کند! با خرید بادمجان تازه و ثبت سفارش آنلاین، تحویل فوری در تهران از تره بار اینترنتی سان میوه، فکر خود را در کمترین زمان ممکن عملی کنید.

وقتی برای خرید سبزیجات و میوه به مغازه میوه فروشی می‌روید، در آنجا بادمجان‌های جالبی در انواع اندازه و رنگ پیدا می‌کنید و می‌توانید از آنها برای مصارف مختلفی استفاده کنید. با اینکه بادمجان در تمام فصول سال موجود است، بهترین فصل برای کاشت آن از ماه جولای تا اکتبر خواهد بود.

خرید بادمجان تازه از سان میوه

گلوب (بادمجان آمریکایی)

بادمجان آمریکایی در اکثر مغازه‌ها و فروشگاه‌ها موجود است. پوست آن بنفش تیره، شکل آن مانند گلابی، و محتوای داخل آن مانند گوشت است. این نوع بسیار مناسب گریل کردن و یا کباب کردن است. همچنین از این نوع برای درست کردن بابا قانوش استفاده می‌شود. بابا قانوش یک چاشنی بسیار خوشمزه و متعلق به خاورمیانه است.

بادمجان ایتالیایی-خرید بادمجان تازه از سان میوه

بادمجان ایتالیایی

بادمجان ایتالیایی از نظر ظاهر بسیار شبیه به بادمجان گلوب یا آمریکایی، اما از نظر سایز کمی کوچکتر است. رنگ آن کمی روشن‌تر، و مزه آن کمی شیرین‌تر اما همچنان گوشتی است. از بادمجان ایتالیایی تقریبا برای هر غذایی استفاده می‌کندد اما به طور ایده آل در یک غذای ایتالیایی به نام پارمسان بادمجان استفاده می‌شود. در صورت کباب شدن و استفاده در پاستا یا سس مارینارا و موزارلای تازه، بسیار خوشمزه است.

بادمجان ایتالیایی-خرید بادمجان تازه از سان میوه-گل بادمجان

ژاپنی یا چینی

شهرت بادمجان‌های ژاپنی بسیار زیبا در ظاهر بلند، باریک و مزه لطیف آنان است. این گونه از بادمجان‌ها در رنگ‌های مختلف از بنفش روشن گرفته تا بنفش تیره و حتی رنگ تقریبا سیاه موجود هستند. شما می‌توانید آن‌ها را قطعه قطعه کرده و سرخ کنید و یا از وسط نصف و بر روی گریل همراه با روغن زیتون و ادویه جات کباب کنید.

بادمجان سفید

ظاهر بادمجان سفید قطعاً بسیار جالب است اما تفاوتی از نظر مزه با دیگر بادمجان‌ها ندارد، به همان اندازه گوشت مانند است، و برای استفاده در همه غذاهای بادمجانی مناسب خواهد بود.

بادمجان سفید

بادمجان گرافیتی

بادمجان گرافیتی به علت خط‌های سفید و بنفش روی پوست آن معروف است که متاسفانه هنگام پخت رنگ آن از بین می‌رود. اندازه این نوع مانند اندازه انواع ایتالیایی است اما طعم آن‌ها شیرین‌تر است.

120-92a09f40dd.jpg

هندی

بادمجان‌ هندی کوچک و بسیار زیبا معمولا در غذاهای هندی استفاده می‌شود. در پخت سوپ و خورش از آن‌ها استفاده می‌شود و پوست این نوع بنفش تیره و داخل آن بسیار نرم است.

بادمجان هندی

بادمجان رزا بیانکا

بادمجان رزا بیانکا بسیار زیباست و اصالتی ایتالیایی دارد. این نوع،چاق و چله و گرد و دارای سایه‌های ارغوانی و سفید بر روی پوست خود است. طعم آن اصلا تلخ نیست و کمی ملایم است و بهترین روش پخت آن قطعه قطعه کردن آن بر روی گریل و یا کباب کردن آن در فر است.

بادمجان هندی-خرید بادمجان تازه از سان میوه

فیلیپینی

بادمجان فیلیپینی، بلند و باریک و بعضی اوقات کمی خمیده است. پوست نرم آن به رنگ بنفش تیره همراه با دانه‌های ریز سبز است. این نوع دارای طعم لطیفی است که هسته‌های بسیار کمی دارد و به طور معمول برای کباب کردن، سرخ کردن و استفاده در خورشت‌ها مصرف می‌شود.

بادمجان فیلیپینی-خرید بادمجان تازه از سان میوه

خرید اینترنتی بادمجان از سان میوه

برای خرید اینترنتی و راحت بادمجان یا خرید اینترنتی صیفی‌جات می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در فروشگاه میوه و تره بار اینترنتی سان میوه ثبت کنید و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت نمایید.

  • ارسال رایگان

  • سفارش آسان

  • با کیفیت و تازه

  • به‌صرفه و اقتصادی

  • خدمات ویژه

  • تضمین کیفیت