انگور عسگری

انگور عسگری

ناموجود
ناموجود

محصولات مرتبط

مشاهده همه

انگور

ممکن است فکر کنید که انگورها را می‌شناسید، اما با توجه به حجم بالای تنوع در این میوه آبدار که هم آماده و هم عصاره آن در نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای این میوه تنوعی بیشتر از آنچه که در بازار میوه دیده‌اید وجود دارد.

هزاران سال است که انگور بصورت محلّی کشت می‌شود، تجارتی که در خاورمیانه در مناطقی نظیر قبرس، مصر، ایران و ترکیه آغاز شد. طبق گزارش سازمان خواروبار و کشاورزی، 70% از انگور تولید شده در جهان، برای درست کردن نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد در حالیکه تخمین زده می‌شود که 10000 نوع انگور در خانواده ویتاسه(گیاهان رونده) وجود داشته باشد، تنها 1300 نوع از آنها برای درست کردن نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما حتی اگر از انگور تازه نوشیدنی درست شود، چیزی از آن به عنوان یک انتخاب خوشمزه و سالم برای میان وعده با پتانسیل نامحدود کم نمی‌کند.

اگر در فکر یک عصرانه سبک و در عین حال سرشار از ویتامین هستید انگور تازه در کنار دیگر میوه‌های فصلی بهترین گزینه است. اگر قصد خرید انگور تازه از بازار میوه وتره‌بار را دارید، تجربه‌‌ی خرید اینترنتی آسان میوه به قیمت میدان تره بار همراه با خدماتی ویژه و ارسال رایگان، در میوه فروشی اینترنتی سان میوه بهترین گزینه است.

خرید انگور تازه از فروشگاه اینترنتی سان میوه

انگورهای قرمز

انگور قطره ماه

انگور قطر ماه بنفش، امسال به بازار راه پیدا کرده است. شخصی که باید برای این نوع از انگور از او سپاسگزار باشیم، دکتر دیوید کین، دانشمند و کارشناس اصلاح نباتات است که برای کمپانی تولید انگور Grapery کار می‌کند و انواع جدید انگور را توسعه می‌دهد. او به مدت تقریبا 15 سال روی انگور قطره ماه کار کرده است و این گیاه را از نمونه خاورمیانه ای آن کشت کرده است. از ویژگی‌های آن می‌توان شکل انگشت مانند با پوست بنفش تیره مایل به سیاه و گوشت سفت و کرانچی آن اشاره کرد. این مسأله کمک می‌کند که این میوه چندین روز در یخچال قابل نگهداری باشد. مزه آن شیرین است اما خیلی زیاد قندی و شیرین نیست و کمی طعم ژله انگور را دارد.

انگور قطر ماه

کنکورد

انگور کنکورد توسط افرایم ولز بول که بومی بستون بود در سال 1849 در مزرعه‌ای کوچک خارج از کنکورد ماساچوست توسعه پیدا کرد. بول در سال 1854 شروع به فروش این انگورها کرد و تاکنون بعنوان یکی از محبوب‌ترین میوه‌ها در کشور محسوب می‌شوند. اگر تاکنون آب انگور کلاسیک ولچ را امتحان کرده باشید، دقیقا می‌دانید کنکورد چه مزه‌ای دارد. این انگور، براق، شیرین و پر از طعم شاخص انگور سیاه است. در اوایل پاییز، این گوی‌های عالی به رنگ آبی یا بنفش در بازار جایگاه خود را دارند. پوست آنها به راحتی جدا شده و دانه‌های درشت و طعم عالی دارند.

انگور کنکورد

پینونوآر

انگور پینونوآر پوست نازک را در خوشه‌های به هم‌فشرده با میوه‌هایی به رنگ بنفش پررنگ می‌یابید. تولید کنند نوشیدنی درخت رویا، آقای شان مک‌کنزی می‌گوید: پینونوآر مزه و عطر گیلاس رسیده، توت‌فرنگی وحشی و سادگی کارامل را دارد. این نوع بسیار پر طرفدار است حتی ممکن است طعم رز، گیلاس سیاه و غیره را در آن تشخیص دهید.

انگور پینو نوآر

لمبرگر

انگور لمبرگرد که با نام اعجاب انگیز blaufränkisch نیز شناخته می‌شود. این انگور گوشتالو دارای رنگ آبی تیره با طعم گیلاس ترش (مازویی) است. اگر پوست آن را کنار بزنید، طعم شیرین‌تری را خواهید چشید. در این انگور شمه‌هایی از طعم تند فلفلی وجود دارد، بخصوص زمانی که تبدیل به نوشیدنی می‌شود.

انگور لمبگرد

یوییل شیرین

انگور یوییل شیرین از گونه‌ی Grapery’s Flavor Promise است و در سال 2012 در بازار عرضه شده‌. این انگور یکی از انواع دانه‌دار است اما اندازه آن بقدری درشت می‌شود که می‌توانید مثل سیب آن را بریده و دانه‌ها را بیرون بکشید. آنها را بصورت خام، یا بصورت برش شده بر روی ساندویچ کره بادام‌زمینی مصرف کنید و یا آن را کمی گریل کرده و به سالادتان اضافه کنید تا طعم میوه‌ای و دودی به سالادتان بدهد. این نوع را می‌توانید با شکل بیضوی درشت که یک خوشه را تشکیل می‌دهند تشخیص دهید. این نوع انگور شیرین و سفت است و طعم خالص دارد.

انگور یوییل شیرین

والیانت

کشت انگور در آلاسکا کار آسانی نیست، اما به لطف تحمل‌پذیری در دماهای انجماد و شرایط خاکی سخت‌تر، انگور والیانت به خوبی در آلاسکا رشد می‌کند. این نوع درشت برای آبمیوه گرفتن و تولید مربا مورد استفاده قرار می‌گیرند و طعم خیلی شیرینی دارند. انگور والیانت در آب و هوای سرد، طعمی بسیار شبیه به انگور کنکورد دارد و پوستش به راحتی جدا شده و گوشت قندی و بسیار شیرینی دارند.

انگور والیانت

انگور بدون هسته کریمسون

انگور قرمز بی دونه کریمسون یک انگور کلاسیک است که بسیاری از ما به آن عادت کرده‌ایم و از آنجا که فصل رشد دیرتری دارد، بیشتر آنها را در فصل زمستان می‌بینید. این انگورها عنصر تند و تیزی را اضافه کرده و پوست ضخیمی دارند که حالت آبدار آنها را حفظ کرده و هنگام جویدن در دهان حس خوبی را القا می‌کنند. این انگورها سفت و شیرین هستند و حالت تارتی (تند و تیزی) لذت بخشی دارند و عمر نگهداری آن‌ها نیز طولانی است. رنگ آنها معمولا قرمز آجری کمرنگ است و گاهی دارای رگه‌های مایل به سبز هستند.

انگور کریمسون

کیوهو

نگور کیوهو با میوه‌هایی درشت به اندازه هلو، بزرگترین انگوری ست که می‌توانید پیدا کنید. در واقع کیوهو، منشأ ژاپنی دارد و به معنای "انگور کوهستان-بزرگ" است، لقبی که از کوه فوجی سرچشمه می‌گیرد. این انگورهای زیبای سیاه رنگ به طور خاص در دهه 1930 و بین گونه‌های انگور سنتنیال و ایشیشاراواس قرار دارند. در ژاپن، این انگور برای دسر سرو می‌شود و یا آب آنها گرفته شده و در کوکتل‌های سنتی چوهای مخلوط می‌شوند. دانه‌های بزرگ، به رنگ سیاه یا بنفش تیره با هسته‌های بزرگ غیرخوراکی و پوست تلخ و ضخیم دارد. احتمالا تمایل خواهید داشت که پوست بیرونی آنها را بکنید و از میوه شیرین درون آن که مزه‌ای شبیه به انگور کنکورد دارد لذت ببرید.

انگور کیوهو

انگور های سفید

انگور پشمکی

با یک گاز از انگور سبز و آبدار پشمکی، متوجه دلیل محبوبیت آن خواهید شد. بله مزه آنها دقیقا مثل پشمک است، با این تفاوت که طعمشان سالم و طبیعی است. جیم بیگل، مدیر عامل و یکی از مالکان کمپانی Grapery که این انگور های لذیذ را تولید می‌کند، می‌گوید: "ما اصلاح نباتات را برای ایجاد یک طعم خاص انجام نمی‌دهیم بلکه این کار را برای بدست آوردن انگورهایی با طعمی عالی انجام می‌دهیم." می‌توانید این انگور را تحت برند تجاری Grapery پیدا کنید و تنها در کالیفرنیا پرورش پیدا می‌کند.

انگور پشمکی

ریسلینگ

بهترین مکان برای پرورش انگور ریسلینگ در مناطقی با اقلیم خنک‌تر مانند اتریش، آلمان و دریاچه فینگرلیکز در نیویورک است. اسیدیته طبیعی این نوع، ساختار، تازگی و توازن را برای قندهای آن فراهم می‌کند. انگور ریسلینگ از نظر مکان و مرغوبیت پرورش و تولید، تأثیر می‌پذیرد و طعم آنها در نوشیدنی‌ها هم بسیار خوب است. این نمونه در دسته انگورهای شیرین قرار گرفته و دارای ته مزه گلی است. این میوه شرایط محلی اراضی را انتخاب کرده و به آن وابسته می‌باشد، یعنی اگر خاک دارای مواد معدنی بیشتری باشد، انگورها آن را منعکس می‌کنند. تمام این صفات، آن را تبدیل به انگوری عالی برای تولید نوشیدنی می‌کند.

ریسلینگ

گوورتزرامینر

لذیذترین انگورهای تاکستان برای مزه مزه کردن، انگور گوورتزرامینر است. واقعا مزه نوشیدنی را می‌دهند که از آنها تولید می‌شود و این خیلی خوب است. اینکه بدانید این انگور های سفید دارای رنگ قرمز و صورتی هستند شما را متعجب خواهد کرد، این رنگ اصلا شباهتی به رنگ نوشیدنی سفیدی که در لیوان خواهید دید ندارد. گرچه اندازه آن، بعنوان یک میوه، استاندارد است اما مزه آن کمتر انگور مانند است و در عوض، طعم لطیف و پاک با شمّه‌ای از میوه سنگی دارد.

انگور گوورتزرامینر

انگور گلوله ماه (moon balls)

اغلب نمی‌توانید این انگورها را که توسط کمپانی دول (Dole) تولید شده است را پیدا کنید زیرا فقط در افریقای جنوبی رشد می‌کنند و در نتیجه تولید آنها محدود است. کمپانی امیدوار است که بتواند آن را به مقدار بیشتر در سایر نقاط جهان کشت کند، در نتیجه ممکن است سال بعد مقدار زیادی انگور گلوله ماه در انتظار وارد شدن در آشپزخانه شما باشد. این انگورهای هیبرید گرد، بزرگ و سبز هستند و تقریبا شبیه به گلوله‌های خوراکی هستند. این نوع پوست ضخیم، گوشت نرم و شیرینی دارند که کمی شیرین‌تر از اکثر بیقیه انواع انگورها است.

انگور گلوله ماه

سولتانا

انگورهای سفید کوچک که با نام انگور بدون هسته تامسون نیز شناخته می‌شوند در اصل از امپراطوری عثمانی نشأت می‌گیرند. امروزه این انگورها محبوب سرآشپزها هستند و برای تولید کشمش تجاری از آنها استفاده می‌شود. از آنها در یک غذای فوق‌العاده همراه با ماهی مرکب، تربچه هندوانه‌ای (گوشت قرمز)، سرانوف نعنا، گشنیز و ریحان استفاده می‌شود. انگور سولتاناها انگورهای بیضوی کوچک به رنگ سبز روشن و پر از قند و شیرینی هستند و هنگامی که خشک شوند، قند متمرکز و غلیظ می‌شود و طعم کشمشی شیرین-خاکی که همه می‌شناسیم را به خود می‌گیرد. حتی وقتی کشمش تیره‌تری را ببینید، باز هم از انگوز سولتانا است.

انگور سولتانا

فرای موسکادین (Fry Muscadine)

ممکن است تشخیص ندهید این گوی بزرگ با رنگ طلایی مایل به قهوه‌ای در واقع یک انگور است، اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که همینطور است. این نوع در نور آفتاب پوستی سفت و کشیده و برشته پیدا می‌کنند و مقاوم به گرما هستند. تقریبا به اندازه یک گوجه گیلاسی رشد می‌کنند و در زمان رسیدن رنگ طلایی زیبایی به خود می‌گیرند که به زیبایی شیرینی حاصل از تابش نور آفتاب به آنها، اضافه می‌کند.

خرید انگور تازه از فروشگاه اینترنتی سان میوه

خرید اینترنتی انگور عسگری از سان میوه

شما می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل نسبت به کیفیت و قیمت مناسب، اقدام به خرید انگور عسگری از میوه و تره بار آنلاین سان میوه کنید.

  • ارسال رایگان

  • سفارش آسان

  • با کیفیت و تازه

  • به‌صرفه و اقتصادی

  • خدمات ویژه

  • تضمین کیفیت